Salco au Naturel to naturalne, certyfikowane kosmetyki z recepturami opartymi na bocheńskiej leczniczej soli jodowo-bromowej. Bogactwo wysokiej jakości surowców, unikalne kompozycje zapachowe oraz starannie dopracowana konsystencja preparatów, budują jakość w harmonii z estetyką i zmysłowością. Wśród kosmetyków do pielęgnacji domowej znajdziemy m.in. peelingi, balsamy oraz sole do kąpieli.
 

 

HONEY THERAPY to wysokiej jakości kosmetyki stworzone z myślą o wykorzystaniu dobroczynnych właściwości produktów pszczelich, olei roślinnych i soli jodowo-bromowej. Do produkcji kosmetyków używane są surowce z certyfikatem Ecocert. Miód to produkt naturalny, który w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami kosmetycznymi tworzy pielęgnację urody, niosącą za sobą doskonałe efekty, dzięki zawartości mikroelementów, cennych kwasów organicznych , witamin, oraz enzymów. To one powodują, że jest niezwykle odżywczy i regenerujący jako składnik kosmetyków.
 

 

APIS Natural Cosmetics znajduje się w czołówce polskich firm produkujących naturalne kosmetyki. Połączenie naturalnych składników z wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem zapewnia najwyższą jakość oraz wysoką skuteczność, co potwierdzają regularne badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów. Ponadto kosmetyki te wyróżniają się niezykłymi zapachami oraz przyjemnymi konsystencjami, dzięki czemu zabiegi na ich bazie są nie tylko efektywne ale rónież bardzo relaksacyjne.

 

 

AROSHA to nie tylko profesjonalne programy zabiegowe stworzone z myślą o skutecznym modelowaniu sylwetki, ale również szereg produktów do pielęgnacji domowej. Wśród nich należy wymienić przede wszytskim produkty Arosha Body Rescue - kremy o działaniu ujędrniającym, antycellulitowym, przeciw rozstępom itp. oraz szczotki do suchego peelingu, wykonane z włókien zwanych "Tampico".
gallery/salco au naurel
gallery/honey therapy1
gallery/apiss
gallery/arosha