Masaże lecznicze i relaksacyjne

Zabieg                                                                             Czas trwania  Cena

 

Masaż klasyczny jest to masaż leczniczy, polegający na stosowaniu różnych technik, oddziałujących na cały organizm. Stosowany m.in. w dolegliwościach bólowych, uszkodzeniach narządu ruchu, przeciążeniach mięśniowych itd.

30 min        50 zł

60 min       100 zł

                                                                                                                      

Manualny drenaż limfatyczny polega na mechanicznym przepchaniu chłonki i udrożnieniu węzłów chłonnych, dzięki czemu dochodzi do usprawnienia krążenia w układzie limfatycznym, likwidacji obrzęków i przeciwdziałaniu chorobom wywoływanym przez  zastoje limfatyczne    

45 min       65 zł

30 min       50 zł

 

Masaż izometryczny - masaż leczniczy stosowany przy zanikach mięśniowych, osłabieniu mięśni lub przy długotrwałej rekonwalescencji

30 min       50 zł

 

Masaż relaksacyjny ciała to doskonały sposób na zmęczenie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie bólu, rozluźnienie istniejących napięć, poprawa krążenia i wprowadzenie organizmu w stan głębokiego relaksu.

30 min       50 zł

60 min     100 zł

 

Masaż relaksacyjny poprzedzony peelingiem ciała                                                            

90 min     140 zł

 

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

30 min       60 zł

60 min     120 zł

 

Czekoladowy masaż ciała jest to masaż relaksacyjny przy użyciu ciepłej czekolady, który pobudza zmysły i  wprawia w stan głębokiego relaksu i odprężenia

60 min     120 zł

 

Masaż bańką chińską wykonuje się w celu likwidacji bólów kręgosłupa, dolegliwości mięśniowych, cellulitu. Działanie terapeutyczne baniek związane jest z silniejszym ukrwieniem tkanek w obszarze masowanym, dzięki czemu następuje ich lepsze odżywienie oraz sprawniejsze usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.  

30 min       50 zł

 

Masaż głowy z olejowaniem włosów - polecany m.in. dla osób zmęczonych, zestresowanych, mających problemy ze snem oraz cierpiących na bóle głowy. Dzięki użyciu oleju arganowego w widoczny sposób poprawia się kondycja włosów i skóry głowy.

30 min       40 zł

gallery/masaż-klasyczny
gallery/drenaż 2
gallery/fotolia_46871453_xl-11
gallery/relaks 1
gallery/kamyki
gallery/czeko 6
gallery/bańka 6
gallery/głowa
gallery/izometryk 3