Masaże lecznicze i relaksacyjne

 

Masaż klasyczny jest to masaż leczniczy, który przywraca sprawność organizmu, uśmierza ból, regeneruje mięśnie, stawy i więzadła, wspomaga rekonwalescencję itd.

30 min        50 zł

60 min       100 zł

                                                                                                                      

Manualny drenaż limfatyczny polega na mechanicznym przepchaniu chłonki i udrożnieniu węzłów chłonnych, dzięki czemu dochodzi do usprawnienia krążenia w układzie limfatycznym, likwidacji obrzęków i przeciwdziałaniu chorobom wywoływanym przez  zastoje limfatyczne    

45 min       65 zł

30 min       50 zł

 

Masaż izometryczny - masaż leczniczy stosowany przy zanikach mięśniowych, osłabieniu mięśni lub przy długotrwałej rekonwalescencji, zwiększa siłę mięśni, poprawia metabolizm

30 min       50 zł

 

Masaż relaksacyjny ciała to doskonały sposób na zmęczenie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Efektem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie bólu, rozluźnienie istniejących napięć, poprawa krążenia i wprowadzenie organizmu w stan głębokiego relaksu.

30 min       50 zł

60 min     100 zł

 

Masaż relaksacyjny poprzedzony peelingiem ciała                                                            

90 min     140 zł

 

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Relaksuje i regeneruje całe ciało, likwiduje napięcia i bóle, zwłaszcza po długotrwałym wysiłku, rozgrzewa organizm.

30 min       60 zł

60 min     120 zł

 

Czekoladowy masaż ciała jest to masaż relaksacyjny przy użyciu ciepłej czekolady, który pobudza zmysły i  wprawia w stan głębokiego relaksu i odprężenia

60 min     120 zł

 

Masaż bańką chińską likwiduje m.in. bóle kręgosłupa, dolegliwości mięśniowe czy cellulitu. Uelastycznia skórę, pobudza krążenie i metabolizm, dzięki czemu powoduje lepsze odżywienie tkanek oraz usunięcie toksyn. 

30 min       50 zł

 

Masaż głowy z olejowaniem włosów - redukuje stres i zmęczenie, wycisza ciało i umysł, ułatwia zasypianie, likwiduje ból głowy. Dzięki użyciu oleju arganowego odżywia i wzmacnia włosy i skórę głowy. 

30 min       40 zł